Aktuality | vodnk | Spravodaj | Vbor | Akcie | Podmienky chovnosti | Stanovy | Predpisy | V�sledky akci� | Inzercia | Registrcia | Linky | Kontakty
.: terriers.sk :. lnky
.: terriers.sk :. lnky

Joe Mallen Memorial 2010

Staffordshire Bull Terrier :: 14. oktbra 2010

St. Polten, Raksko - Vsledky :

Foto z vstavy si moete pozrie TU
 
Posudzovali : Ms.Nancie Booth,GB(Ramblestaff) psy
Mr. Paul Grimwood, GB (Ramblestaff) feny


psy :trieda teniat judge: Ms. Nancie Booth

1.
IMPERIAL MASTER OF CANTERBURY
(Jrgen & Karin Kainz, Austria)
2. LANGSTAFF BOBY LEE
(Erol Lang, Austria)
3. GILBERT GRACY MAGIC
(Andre Orich & Ing. Stefan Ciada, Slovakia)
4. GREGORY GRACY MAGIC
(Viera Koclarova & Ing. Stefan Ciada, Slovakia)



psy trieda dorastu: judge: Ms. Nancie Booth

VV1
(Very promissing 1.)
Best Puppy
SILKSTAFF KICK OF FALLOW DEVIL
(Katarzyna Sikiba-Aleksiewicz, Poland)


psy trieda mladch : judge: Ms. Nancie Booth

V1 (Excellent 1.)
Clubjugendsieger
Best Continental Junior
HERMES EILATAN
(Tereza Pauderova, Czech Republic)

V2
(Excellent 2.)
DEVILS AND FAIRIES FLASH OF THE BLADE
(Dr. Csikos Csaba & K. Farkas, Hungary)

V3
(Excellent 3.)
KRONSTERS KENSTORM
(Manfred Pichler, Austria)

V4
(Excellent 4.)
BLAZENSTAFFS DAIMLER DOUBLE SIX
(Dr. Heidi Zibolka & Christoph Reinecke, Germany)
V
(Excellent) ZIELOESON SNAPDRAGON
(Roman Moncek, Slovakia)

V
(Excellent) DEVILS AND FAIRIES FAST AS A SHARK
(Dr. Csikos Csaba & D. Frank, Hungary)
V
(Excellent) DAZMARNIC CHECK MATE
(MVDr. Josef Klimes, Czech Republic)
V
(Excellent) DON CAMILLO OF CANTERBURY
(Monsberger Tamara, Austria)
V
(Excellent) KARAMELO WIZARD BULL
(Eva Nemcova, Czech Republic)
V
(Excellent) MORFEUS WIZARD BULL
(Helena Jirsakova, Czech Republic)
V
(Excellent) ANGRY ANDERSON VOM HAUS FRSCHUSS
(Mario Scheiterbauer, Austria)
V
(Excellent) IQ OF LANGUISH EYES
(Harald Angerer, Austria)
V
(Excellent) RICHI RICH IMPOSSANT BOHEMIA
(K. & V. Vanisovi, Czech Republic)
SG
(Very good) PEARLSTAFF BONES
(Carlo Hussler, Austria)
SG
(Very good) ALBERMARBULL BLUE SERAPH
(Ivana Sochova, Czech Republic)
SG
(Very good) ARES FLASCH BOY VOM HAUS FRSCHUSS
(Dominik Steurer, Austria)


psy trieda stredn : judge: Ms. Nancie Booth

V1 (Excellent 1.)
CACA
A LITTLE DEVIL OF WIZARDS' CLAN
(Monika Seidl & Bernadette Papst, Austria)

V2 (Excellent 2.)
Res.CACA
WINCROFT FIRST FIDDLER
(Alois Raab, Austria)
V3
(Excellent 3.) FINAL FANTASY BERSERKER
(Karel Kapoun, Czech Republic)

V4
(Excellent 4.)
SILKSTAFFS FORREST GUMP
(Anastasias Giagozoglou, Germany)
V
(Excellent) MAXSTA MAD AAD
(Gabor Plezer, Hungary)
SG
(Very good) JUNGLE SOUND WIZARD BULL
(Robert Hilvert, Slovakia)

SG
(Very good) DEIGIAN DANCING TAIL
(Mariateresia Gorgoglione, Italy)


psy trieda otvoren : judge: Ms. Nancie Booth

V1 (Excellent 1.)
CACA
Clubsieger
AMAZING PANDA BEAR OF WIZARDS CLAN
(Monika Seidl, Austria)

V2 (Excellent 2.)
Res.CACA
IZUMIS ONE MORE TIME
(Sonja Porits, Austria)

V3
(Excellent 3.)
RUSSOS RUFFLAND FRANSIMO BOHEMIA
(Pavel Krunka, Czech Republic)

V4
(Excellent 4.)
BLAZEN STAFFS CRACK OF DAWN
(Dr. Heidi Zibolka, Germany)

V
(Excellent)
OTTO WHITE PAW
(Marin Floriano, Italy)

V
(Excellent)
COURTESY TITLE MEMPHISZ
(Jiri Vesely, Czech Republic)

V
(Excellent)
CARLOS HUTZ
(Peter Patak, Slovakia)


SG
(Very good)
COURTESY TITLE HAN SOLO
(Bela Sarkany & Sandor Varga, Hungary)

SG
(Very good)
PEARLSTAFF A WHITE APPEARANCE
(Natalie Kolar, Austria)

SG
(Very good)
WINCROFT EAGLE EYE
(Alois Raab, Austria)

SG
(Very good)
KRAKEN BRABANTER
(Marian Skultety, Slovakia)


SG
(Very good)
DARK POWER LONGHILL
(Stramec Zdravko, Slovenia)

SG
(Very good)
EDUARD VAN SLADE CZECH
(Tatana Sladeckova, Czech Republic)

SG
(Very good)
RADAR FUNNY-FIGHTERS
(Antal Gavrilete, Hungary)

psy trieda ampionov : judge: Ms. Nancie Booth

V1 (Excellent 1.)
CACA
CH. FUNNY-FIGHTERS PIERRE
(Tibor Ruszin, Hungary)

V2 (Excellent 2.)
Res.CACA
CH. HEART IN HEART IMPOSSANT BOHEMIA
(K. & V. Vanisovi, Czech Republic)

V3
(Excellent 3.)
CH. ROBIE THE BRUCE FRANSIMO BOHEMIA
(Peter Patak, Slovakia)


V4
(Excellent 4.)
CH. DREAM TYMY FRANSIMO BOHEMIA
(Aneta Nemeckova, Czech Republic)

V
(Excellent)
CH. UNCLE SAM OF CANTERBURY
(Manfred Frschuss, Austria)

SG
(Very good)
CH. HUMAN DOGS LEONARDO DA VINCI
(Katarzyna Skiba-Aleksiewicz, Poland)

SG
(Very good)
CH. DZHEY TI DAKKAR DRIVE
(MVDr. A. Filippov & H. Vojackova, Czech Republic)

SG
(Very good)
CH. BODY GUARD BLACK SEVEN
(Tjasa & Roman Ruznic, Slovenia)


psy trieda veternov : judge: Ms. Nancie Booth

V1 (Excellent 1.)
Veteranenbester
CH. CHEERSTAFF MASTERPIECE
(Didier Wins, Swizerland)

Sg2 (Very good 2.)
ATILLO ZDENBEKY CZECH
(Jan Novak & Petr Derka, Czech Republic)

psy Trophy trieda : judge: Ms. Nancie Booth

Joe Mallen Sieger 2010
BEST OF BREED (BOB)

HERMES EILATAN
sire: Gymno Fransimo Bohemia
dam: Ellisa Eilatan
chovate: Ivana Zuranova, Czech Republic
majite: Tereza Pauderova, Czech Republic

2. Platz AMAZING PANDA BEAR OF WIZARDS CLAN
sire: Ch. Kronsters Romantic Romeo
dam: Ch. Aixeneta Embruixada
chovate: Monika Seidl, Austria
majite: Monika Seidl, Austria

3. Platz CH. GENTLE NATURE ADONIS
sire: Cheerstaff Pacemaker
dam: Cheerstaff Quiet Quest
chovate: Josef Hubinger, Austria
majite: Josef Hubinger, Austria

4. Platz CH. FLASCH FRANSIMO BOY
sire: Dark Knight of Dwstaff
dam: Bradwall Duchess
chovate: V. Sewell, UK
majite: Leopold Hofmann, Austria

CH. CHEERSTAFF YER MAN
sire: Ch. Leger Fear No Medieval
dam: Cheerstaff Tweedle Dee
chovate: Johann Raab, Austria
majite: Johann & Renate Raab, Austria

CH. CHEERSTAFF MASTERPIECE
sire: Ch. Cheerstaff White Eagle
dam: Ch. Semloh Ice Maiden
chovate+: Johann Raab, Austria
majite: Didier Wins, Swizerland


feny trieda teniat : judge: Mr. Paul Grimwood

1.
DEIGIAN JUST FOR JOY
(Francesca Fiorellato, Italy)
2. FANCY BREAD FRANSIMO BOHEMIA
(Manfred Frschuss, Austria)
3. HARMONY IRELAND OF CANTERBURY
(Leopold Hofmann, Austria)
4. HEAVEN PEACE OF CANTERBURY
(Tina Holub, Austria)
IZZY MAROON OF CANTERBURY
(Jrgen & Karin Kainz, Austria)
BUDDYSTAFFS EXTRA ELEGANT
(Maria Kladler & Natalie Kolar, Austria)
BUDDYSTAFFS EVERYBODYS DARLING
(Petra Miusits, Austria)
ISABELLE OF CANTERBURY
(Victoria Lirscher, Austria)
HASTA LA VISTA FRANSIMO BOHEMIA
(Zdenek Haloun, Czech Republic)
GO DROP-IN FRANSIMO BOHEMIA
(Zdenek Haloun, Czech Republic)
INFINITY HOURLEY OF CANTERBURY
(Leopold Hofmann, Austria)


feny trieda dorastu : judge: Mr. Paul Grimwood

V1 (Promissing 1.)
VANTA Z HAMBALEK BUSIN
(MVDr. Josef Klimes, Czech Republic)
V2(Promissing 2.)
DEEAN AMBASSADOR SUN
(Oluse Lukasova, Czech Republic)
V3(Promissing 3.)
AMAZING JO-JO OF STAFFDELUXE
(Armin Mutzek & Verena Nhmeyer, Austria)


feny trieda mladch : judge: Mr. Paul Grimwood

V1 (Excellent 1.)
Clubjugendsieger
AVA STAR OF SPIRIT STAFFS
(Katarzyna Skiba-Aleksiewicz, PLoland)

SG2
(Very good 2.)
STAFFGOLD ZHANG ZILLYNG
(Dr. Csikos Csaba, Hungary)

Sg3
(Very good 3.)
BLAZEN STAFFS DEVILS DIAMOND
(Dr. Heidi Zibolka, Germany)

Sg4
(Very good 4.)
BEATRICE PRINCESS MORAVIA LORD
(Monika Miracka, Czech Republic)
SG
(Very good) KATUSHA FELICITY CHEER
(Miluse Svamberkova, Czech Republic)
SG
(Very good) BUDDYSTAFFS DOUBLE TROUBLE
(Thomas Gokl, Austria)
SG
(Very good) BUDDYSTAFFS DARK DESIGN
(Tina Holub, Austria)
SG
(Very good) CHEERSTAFF DIAMOND LIL
(Katrin Sammer, Austria)
SG
(Very good) ALBERMARBULL BLUE DIVINE
(Tatana Sladeckova, Czech Republic)
SG
(Very good) BRIDGET JONES MORAVIA LORD
(Ing. Stefan Ciada, Slovakia)

G
(Good) DAZMARNIC BLACK ROSE
(MVDr. Josef Klimes, Czech Republic)


feny trieda stredn : judge: Mr. Paul Grimwood

V1 (Excellent 1.)
CACA
Clubsieger
FIRE OPAL OF SPEED HUNTER
(Dana Bottova, Slovakia)


V2 (Excellent 2.)
Res.CACA
SPEED HUNTER A. CHRISTIE
(Bodor Zoltan, Hungary)

V3
(Excellent 3.)
FACE TO FACE SLADE CZECH
(Ing. Pavel Brezina, Czech Republic)

V4
(Excellent 4.)
JOSEFINA BLUES WIZARD BULL
(Helena Mudrova, Czech Republic)
V
(Excellent) PANTYCELYN CELTIC PRINCESS
(Laszlo Kaloczkai, Hungary)
SG
(Very good) PETITE NOIR ETOILE
(Roberto Currenti, Germany)
SG
(Very good) CHILI PEPPER WIZARD BULL
(Rudolf Slaba, Czech Republic)
SG
(Very good) DEIGIAN FLOWER RED
(Francesca Fiorellato, Italy)
SG
(Very good) BLOODY MARY MORAVIA LORD
(Petra Videcka, Czech Republic)
SG
(Very good) WINCROFT FINE FINESSE
(Sabine & Gernot Lindermayer, Austria)
SG
(Very good) HUMAN DOGS JULIA ROBERTS BULLPARRABEN
(Marta Walczak, Poland)
SG
(Very good) COURTESY TITLE BEE BEE
(Tamara Vcelackova, Czech Republic)


feny trieda otvoren : judge: Mr. Paul Grimwood

V1 (Excellent 1.)
CACA
AGATHA CHRISTIE MORAVIA LORD
(Marek Krupa, Czech Republic)

V2 (Excellent 2.)
Res.CACA
RUMINA Z HAMBALEK BUSIN
(Otmar Oldrich, Czech Republic)

V3
(Excellent 3.)
AMELIA ANNE SMILE DIAMOND
(Eva Myslivcova, Czech Republic)

V4
(Excellent 4.)
ZOE OF CANTERBURY
(Armin Mutzek & Verena Nhmeyer, Austria)

V
(Excellent)
AITHRA PRINCESS MORAVIA LORD
(Ing. Josef Zoula, Czech Republic)
V
(Excellent) GENTLE NATURE BUFFY
(Josef Hubinger, Austria)

SG
(Very good)
NITROBLUES PRINCESS BLUE
(Ivana Jedlickova, Czech Republic)

SG
(Very good)
CHEERSTAFF ALICE AGAIN
(Johann & Renate Raab, Austria)

SG
(Very good)
BUDDYSTAFFS COCONUT KISS
(Sonja Porits, Austria)

SG
(Very good)
FULL OF JOY LONGHILL
(Edita Omulec Ivas, Slovenia)

SG
(Very good)
DAISY WALK HEART
(Jiri Pesina, Czech Republic)

SG
(Very good)
FAITHFUL HEART LONGHILL
(Paolo Codiglia, Italy)

SG
(Very good)
APOLLANKA PENN-STAFF
(Tatana Sladeckova, Czech Republic)

SG
(Very good)
AELLA LONGHILL
(Tjasa & Roman Ruznic, Slovenia)

SG
(Very good)
GENTLE NATURE CELTIC ROSE
(Josef Hubinger, Austria)

G
(Good)
WINNIE POOH OF CANTERBURY
(Manuela Frschuss, Austria)


feny trieda ampionov : judge: Mr. Paul Grimwood

V1 (Excellent 1.)
CACA
CH. WOLF LADY FRANSIMO BOHEMIA
(Petra Videcka, Czech Republic)

V2 (Excellent 2.)
Res.CACA
CH. BOOGA BOO GREAT STAFFIELD
(Jan Novak & Petr Derka, Czech Republic)

V3
(Excellent 3.)
CH. LANGSTAFF ABIGAIL
(Erol Lang, Austria)

V4
(Excellent 4.)
CH. FRISBEE SARRAH MINIES
(Hana & Robert Innemanovi, Czech Republic)

V
(Excellent)
CH. ANNYA PRINCESS AMBASSADOR SUN
(Oluse Lukasova, Czech Republic)
SG
(Very good) CH. SAKKARA KIDIZZY SKY STAFF-KA
(Katarzyna Hordejuk, Poland)
G
(Good) CH. ASIA
(Del. Marchesato & M. Berto, Italy)


feny trieda veternov : judge: Mr. Paul Grimwood

V1 (Excellent 1.)
Veteranenbester
CHEERSTAFF QUIET QUEST
(Josef Hubinger, Austria)

V2
(Excellent 2.)
CH. AMALKA OD LHOTECKEHO POTOKA
(Jan Novak & Petr Derka, Czech Republic)

V3
(Excellent 3.)
CH. SEASTAFF JODIE
(Gudrun Parkes, Swizerland)

V4
(Excellent 4.)
CH. RAPUNZEL OF CANTERBURY
(Erol Lang, Austria)

SG
(Very good)
PETIT FLORA
(Gudrun Parkes, Swizerland)

feny Trophy trieda: judge: Mr. Paul Grimwood

Joe Mallen Sieger 2010

FIRE OPAL OF SPEED HUNTER
sire: Red Cayman of Speed Hunter
dam: Red Storm of Speed Hunter
chovate: Bodor Zoltan, Hungary
majite: Dana Bottova, Slovakia


2. Platz CH. EMOTION RED TOSCA
sire: Ch. Ringmaster Quest For Fame
dam: Thorax B My Valenthyme
chovate: Tosi Gianantonio, Italy
majite: Marin Floriano, Italy

3. Platz CH. BUDDYSTAFFS BIG BAMBOOCHA
sire: Ch. Cheerstaff Pied Piper
dam: Ch. Cheerstaff No Retreat
chovate: Sonja Porits, Austria
majite: Sonja Porits, Austria

4. Platz AVA STAR OF SPIRIT STAFFS
sire: Ch. Gadkeys Sky Walker
dam: Ch. Exclusive Edition Greatn Glory
chovate: P. Gabel, Poland
majite: Katarzyna Skiba-Aleksiewicz, Poland

CHEERSTAFF QUIET QUEST
sire: Ch. Lazor Ebony Duke
dam: Ch. Semloh Ice Maiden
chovate: Johann Raab, Austria
majite: Josef Hubinger, Austria
Diskusia(0)
Fotogalria k lnku

alie lnky


12. oktbra 2015 - 19:51
- MSBTE Club Show Komrom

10. oktbra 2015 - 19:34
- CACIB Komrom

3. oktbra 2015 - 19:09
2x CACIB SHOW ARAD (RO) 3-4.10.2015 - CACIB SHOW ARAD (RO)

26. septembra 2015 - 19:24
- 2x CACIB Show Tulln (AT) 26-27.9.2015

6. septembra 2015 - 20:44
Raksko - SBC-Clubsiegerschau 2015

11. jla 2015 - 18:15
Belgicko Brasschaat - Original Gangster Staff Day 2015 Club show

21. jna 2015 - 18:27
Franczsko - 2e regionale d' Elevage Moisenay

14. jna 2015 - 20:04
- Svetov vstava 2015 Milno

7. jna 2015 - 18:53
Nemecko - DCBT Summer Cup

7. jna 2015 - 18:40
Kolesa - CZ Club show
Vyhadvanie
happy dog
Spravodaj 2018/2
Spravodaj 2018/1
Spravodaj 2017/2