Aktuality | vodnk | Spravodaj | Vbor | Akcie | Podmienky chovnosti | Stanovy | Predpisy | V�sledky akci� | Inzercia | Registrcia | Linky | Kontakty
.: terriers.sk :. lnky
.: terriers.sk :. lnky

Klubov vstava Vinin

Yorkshire Terrier :: 18. marca 2011

Slovensko, Vinin -
 
Klubov vstava Vinin, 18.03.2011

Rozhodca/Richter KITLINSKI ZDZISLAW, PL - Kruh/Ring 4

PSY/RDE - TRIEDA ESTN/EHRENKLASSE

CODY CHOMUTOVSK KRSA,
CMKU 21341, 13.02.2007 V 1

CH+MAJ: BAEOV MARTINA

MAGICAL MERLIN YOREX,
SPKP 5704, 29.03.2007 V 2

CH: STASIAK KATARZYNA MAJ: HILMEROV MRIA ING.

PSY/RDE - TRIEDA MLADCH/JUGENDKLASSE

ARIS OF JESSIES HOME,
SPKP 6892, 03.04.2010 neposden

CH+MAJ: LACKO-BARTOOV MAGDALNA

FERRARIENZO CRYSTA OF THE YORK,
SPKP 6939, 23.05.2010 V1, CAJC

CH: PETRK IVAN MAJ: PETRKOV ZUZANA

KARDINAL NOV KASIO,
CMKU 26945, 07.03.2010 V 2

CH: KOSAOV VRA MAJ: BAEOV MARTINA

PSY/RDE - TRIEDA STREDN/MITTELKLASSE

ARNIE MILKY BIJOU-YORK,
SPKP 6562, 13.07.2009 VD 4

CH+MAJ: SUPLICZOV EMLIA
EXCELLENTISSIMO DU GUE DE LADOUR, CMKU 27551, 06.08.2009 V2, R CAC

CH: YVONNE JAN MAJ: DEDKOV INGRID

GODLIKE OF JORANZA,
SPKP 6453, 03.04.2009 V 1, CAC,CC

CH+MAJ: ORBNOV ZUZANA

TANGO VIA DEI FORI IMPERIALI,
SPKP 6617, 22.06.2009 V 3

CH+MAJ: HOPTOV DAGMAR MVDR.

XAN-XAVIER MAL JOU,
SPKP 6658, 02.09.2009 D

CH+MAJ: BURDATOV ANDREA 19

PSY/RDE - TRIEDA OTVOREN/OFFENE KLASSE

EARL DONN ENRICO MODR LUNA,
SPKP 6274, 10.11.2008 V

CH+MAJ: EDIV LVIA

ENERGIZER DANUBES HERITAGE,
SPKP 5527, 05.09.2007 V 3

CH: MOLNROV JANA ING. MAJ: PIRKOV MRIA & NATLIA

FERESTYLE DARK LUNA,
SPKP 5564, 19.09.2007 V 4

CH: KYSELOV KARIN MAJ: KOLESNKOV IVETA

STJUMERS MAGESTIC,
SPKP 6552, 31.01.2009 nenastpil

CH: STUDENIKINA M. MAJ: PETRKOV ZUZANA

VIVALDY OF MARYONS HOME,
SPKP 6035, 16.06.2008 V1, CAC,CC

CH: HILMEROV MRIA ING. MAJ: KOVOV GABRIELA ING.

ZGAY OF JORANZA,
SPKP 5800, 26.01.2008 V 2, R CAC

CH+MAJ: ORBNOV ZUZANA

PSY/RDE - TRIEDA AMPINOV/CHAMPIONKLASSE

CALICANTO MONASTERY OF LA RABIDA,
SPKP 6290, 31.12.2008 V1,CAC,CC,DV,BOB

CH+MAJ: STRNAD ANDREJ

CAMPARI COCTAIL FORTUNA JORIKAS,
SPKP 5689, 08.11.2007 V2, R CAC

CH: ZACHAROV SOA MAJ: DEMEOV SOA

GOLDEN MOON Z DVORA FONOVIC,
CMKU 23138, 23.02.2008 V4

CH+MAJ: HALFAROV IVA

ONTARIO VIA DEI FORI IMPERIALI,
SPKP 5268, 18.02.2007 V 3

CH+MAJ: HOPTOV DAGMAR MVDR. .

SUKY/HNDIN - TRIEDA TENIEC/BABYKLASSE

AMSHER KORIDA,
SPKP 7063, 11.10.2010 VN 1

CH: MIKLOVI RUDOLF MAJ: MIKOV DENISA

SUKY/HNDIN - TRIEDA ESTN/EHRENKLASSE

SYMPATY STORY BOHEMIA PLATINA,
SPKP 4401, 28.01.2005 V 1

CH: DEDKOV INGRID MAJ: MIKLOVIOVI N. & R.

XENIE OF MARYONS HOME,
SPKP 4547, 07.10.2005 nenastpil

CH: HILMEROV MRIA ING. MAJ: JACHOV TAMARA

SUKY/HNDIN - TRIEDA DORASTU/JNGSTENKLASSE

JULLIAN Z DVORA FONOVIC,
CMKU 27444, 25.06.2010 VN 1

CH+MAJ: HALFAROV IVA

NAOMI MONITE CIARA,
SPKP 7030, 02.09.2010 N 2

CH: MIKLOVIOV NATAA MAJ: ROKOV LUCIA

RIVIERA DARK LUNA,
SPKP 7007, 04.07.2010 nenastpil

CH: KYSELOV KARIN MAJ: STREKOV ANNA

SUKY/HNDIN - TRIEDA MLADCH/JUGENDKLASSE

AMSHER JOYSHI,
SPKP 6899, 15.05.2010 VD

CH+MAJ: MIKLOVI RUDOLF
BRITNEYDAISY AND MOLI, SPKP 6969, 06.06.2010 VD

CH: MRZ PETER MAJ: HNTOV MICH

DANCING QUEEN STTBRN PTN,
SPKP 6750, 10.02.2010 V

CH: BYSTRIANSKA ALENA MAJ: KONTROV KATARNA

DE LUXE CRYSTAL OF THE YORK,
SPKP 6717, 26.10.2009 V

CH: PETRK ZUZANA MAJ: PETRKOV ZUZANA

GOODWILL SILVER BERRY ERIKA STAR,
MET 11, 15.11.2009 V 3

CH: PERGER MONIKA MAJ: DEMEOV SOA

JACKELYN STRIEBORN PREKVAPENIE,
SPKP 6871, 23.03.2010 D

CH+MAJ: LEGINDIOV YVETTE

MONZA OF MARYONS HOME,
SPKP 6757, 18.11.2009 V 2

CH+MAJ: HILMEROV MRIA ING.

NEE KARKULA,
SPKP 6855, 17.03.2010 VD

CH: JAMRICH JURAJ&MARTINA MAJ: JAMRICHOV MARTINA 20

OLALA OF MARYONS HOME,
SPKP 6857, 07.02.2010 V

CH+MAJ: HILMEROV MRIA ING.

PARIS HILTON BOHEMIA PLATINA,
SPKP 7056, 01.01.2010 V, CAJC

DEDKOV INGRID MAJ: SEDLKOV ZUZANA ING.

ULRIKE VIVIEN PANOVA LKA,
SPKP 6907, 25.04.2010 D

CH: POPLUHROV F. & A. MAJ: HJKOV ELENA MUDR.

UNIKE MAGGIE PANOVA LKA,
SPKP 6908, 25.04.2010 VD

CH: POPLUHROVCI F.A A. MAJ: HJKOV ELENA MUDR.

VICTORY OF LITTLE BUNNY FU FU,
SPKP, 01.04.2010 V4

CH: HOZLEITERN NYILASI A. MAJ: HILMEROV MRIA ING.

X-SMILE OF LITTLE BUNNY FU FU,
SPKP 7171, 31.05.2010 V

CH: HOZLEITERN NYILASI A. MAJ: HILMEROV MRIA ING.

SUKY/HNDIN - TRIEDA STREDN/MITTELKLASSE

DEBIE GIBSON MONASTERY OF LA RABIDA,
SPKP 6463, 25.04.2009 V 1,CAC,CC

CH+MAJ: STRNAD ANDREJ

DENISA OD PLFYCH,
SPKP6561, 20.06.2009 V2,R CAC

CH: PLFYOV ANDREA ING. MAJ: SKREKOV ANDREA

FANNY MODR LUNA,
SPKP 6586, 25.06.2009 V 4

CH+MAJ: EDIV LVIA

GOODWILL SILVER BERRY CASSIDY,
SPKP 6724, 20.04.2009 V

CH: PERGER MONIKA MAJ: KUROV EDITA ING.

KOOKIE OF MARYONS HOME,
SPKP 6695, 27.09.2009 V 3

CH+MAJ: HILMEROV MRIA ING.

MARGEDEYOKK AFFINITY,
SPKP 6580, 13.08.2009 VD

CH+MAJ: MUSZITZOV MRIA

SABARASHIL HOSHI HILRI HELN,
MET 10357, 03.06.2009 D

CH: MOLNR ERIKA MAJ: FODOROV HELGA ING.

SUKY/HNDIN - TRIEDA OTVOREN/OFFENE KLASSE

EXELENT DONNA EVELY MODR LUNA,
SPKP 6275, 10.11.2008 V 3

CH+MAJ: EDIV LVIA

GUDYORK SPARKPLUG,
SPKP 6057, 25.06.2008 V1,CAC,CC

CH+MAJ: GUDERNOV EVA

HOLYDAY ON ICE BOHEMIA PLATINA,
CMKU 24761, 15.01.2009 V 2, R CAC
CH+MAJ: DEDKOV INGRID
Diskusia(0)
Fotogalria k lnku

alie lnky


9. marca 2013 - 10:44
Dom kultry Dunajsk Lun - Ples priateov psov

29. februra 2012 - 12:23
- Sprva poradcu chovu pre plemeno Yorkshire terrier za rok 2011

20. februra 2011 - 20:41
Koice - Medzinrodn vstava Koice - EAST CUP 2011

19. novembra 2010 - 09:06
Nitra 19.11.2010 - Klubov vstava Nitra

10. jla 2010 - 18:04
- pecilna klubov vstava KOICE

5. jna 2010 - 07:53
NITRA - MVP NITRA

20. mja 2010 - 17:37
- Kontrola dajov!

16. mja 2010 - 08:40
- MVP BRATISLAVA 16.05.2010

15. mja 2010 - 16:40
- MVP BA 15.05.2010

2. mja 2010 - 08:27
Bansk Bystrica 02.05.2010 - Celottna vstava psov Bansk Bystrica
Vyhadvanie
happy dog
Spravodaj 2018/2
Spravodaj 2018/1
Spravodaj 2017/2