Aktuality | vodnk | Spravodaj | Vbor | Akcie | Podmienky chovnosti | Stanovy | Predpisy | V�sledky akci� | Inzercia | Registrcia | Linky | Kontakty
.: terriers.sk :. lnky
.: terriers.sk :. lnky

Klubov vstava Nitra

Yorkshire Terrier :: 19. novembra 2010

Nitra 19.11.2010 -
 
20. Jubilejn klubov vstava terirov
19.11.2010 Nitra
Rozhodca: Anna Cwiecekov (SK)

PSY
Trieda mladch
*Desirr te DAimer Lou Lou Mon* /V1, CAJC, Klubov vaz mladch 2010/
O: First Friend Stbrn Pn M: Desirr te DAimer Bi- Nairam
Ch: Dancsov Vladimra M:Kleinov Andrea Ing.
*Durex Exclusive of Magic Stick* /VD/
O: Choppard Day Dreamer M: Bubbie Gold Bab of Magick Stick
Ch: Dankov Antnia M: Jchov Tamara
*Errol Flynn de la Pam Pommeraie* /V2/
O:Upshot de la Pam Pommeraie M: Viva Bella de la Pam Pommeraie
Ch: Chaveau Simone M: Hilmerov Mria Ing.
*Kalahari Sacrae Scarabeus* /V4/
O: Ytar Sacrae Scarabeus M: Samantita Sacrae Scarabeus
Ch: Fodorov Helga Ing. M: Mukov udmila
*Kenji Sacrae Scarabeus* /VD/
O: Ytar Sacrae Scarabeus M: Samantita Sacrae Scarabeus
Ch: Fodorov Helga Ing. M: Mukov udmila
*Tango Via dei Fori Imperiali* /V3/
O: Alman Via dei Fori Imperiali M: Fatima Via dei Fori Imperiali
Ch+M: Hoptov Dagmar MVDr.

Trieda stredn
*Amadeus El Rosabar* /VD/
O: Country Classic of Joranza M: Intrique Beauty Bohemia Platina
Ch: Sali Rbert M: Prommerov Alena
*Calicanto Monastery of La Rabida* /V1, CAC, CC/
O: Power Ranger Monastery of La Rabida M: My- Day Monastery of La Rabida
Ch+M: Strnd Andrej
*Camparis Nevada* /VD3/
O: Camparis Never Say Never M: Camparis Carizma
Ch: Ackermann Markus M: Gasperov Lucia
*Charlie Danubes Heritage* /VD/
O: Gudyork Forever Young M: Femme Fatale of New Deal
Ch: Molnrov Jana Ing. M: Glov Margita
*Kasino Fritz Bohemia Platina* /V2, res. CAC/
O: Whirlwinds High Hopes M: Extra Bonus Bohemia Platina
Ch+M: Dedkov Ingrid

Trieda otvoren
*Blue Berry ern Onyx* /VD/
O: Hurmurin Yoko Vekdan M: Cheorchna dol Vrchlice
Ch: ermkov Martina M: Ztov Jana
*Energizer Danubes Heritage* /V1, CAC, CC, 1.najkraj terir slovenskho chovu/
O: Forever of New Deal M: Brooke Burke Danubes Heritage
Ch: Molnrov Jana Ing. M: Pirkov Mria
*Enrico of Erikas Home* /V4/
O: Newer Say Newer of Maryons Home M: Arisa of Fliperin Atika
Ch: Zvack Erika M: Szocsov Andrea
*Gudyork Starlight* /V2, res. CAC/
O: Hocus Pocus Wild Fantasy M: Gudyork Mistral
Ch: Gudernov Eva M: Petrkov Zuzana
*Irwin Lacrima Aurea* /V3/
O: Pablo Picasso Bohemia Platina M: Honey Harridan Lacrima Aurea
Ch: Wzatkov Sylva M: Sedlkov Zuzana Ing.

Trieda ampinov
*Campari Coctail Fortuna Jorikas* / V2, res. CAC/
O: Mike of Joranza M: Amina Fortuna Jorikas
Ch: Demeov Soa M: Demeov+ Orbnov
*Cody Chomutovsk Krsa* /V1, CAC, CC, Klubov vaz 2010, BOB, BIG, res. BISS/
O: Oss 117 de la Pam Pommeraie M: Arlette Chomutovsk krsa
Ch+M: Baeov Martina

Trieda veternov
*Charlie Modr Luna* /V1/
O: Your Promising Lafit Bakarat M: Donna Luise Modr Luna
Ch+M: ediv Lvia

SUKY
Trieda baby
*Priscila Preslay Dark Luna* /VN2/
O: Pinkerltons Gotta Get IT M: Chilly Lilly Dark Luna
Ch+M: Kyselov Karin
*Zuzu Mal Jou* / VN1/
O: Ytar Sacrae Scarabeus M: Patty Mal Jou
Ch+M: Burdtov Andrea

Trieda mladch
*Airy from Marsias Graden* /VD/
O: Aramis Novozmock Hviezda M: Jenny of Stephanies Yard
Ch+M: Kakov Silvia
*Ammeron Essme* /VD/
O:Inn Yoki- Go Kappu M: Ciara Monite Ciara
Ch: Machnkov Da M: Stellerov Darina
*Daphne Wilder and Crazy* /VD/
O: Rocco Tulik M: Antonela Wilder and Crazy
Ch+M: Vaculoviov Ldia
*Denisa od Plfych* /V2/
O: Gerard of Joranza M: Cousin Itt Stella Simone
Ch: Plfyov Andrea M: Skrekov Andrea
*Fanny Modr Luna* /V1, CAJC, Klubov vaz mladch 2010/
O: Charlie Modr Luna M: Niccoletta Modr Luna
Ch+M: ediv Lvia
*Genesis Mista Jaswin* /D/
O: Glamorous Sacrae Scarabeus M: Pinky Mal Jou
Ch: erveov M. a S. M: erveov+ urtov
*Gudyork X-Treme* /VD/
O: Million Stars Wild Fantasy M: Gudyork Victory
Ch: Gudernov Eva M: imi Ivan
*Happy Day of Joranza* /nenastpila/
O: Rock and Roll Stbrn Pn M: Natasha of Joranza
Ch: Orbnov Zuzana M: Jureek Jakub
*Jagoda Monite Ciara* /V4/
O: Helloween Stbrn Pn M: Jolana Limelight Joreta
Ch: Mikloviov Nataa M: Miklovi Rudolf+ Nataa
*Kamelia of Maryons Home* /D/
O: Magical Merlin Yorex M: Frederique of Maryons Home
Ch+M: Hilmerov Mria Ing.
*Kenya Sacrae Scarabeus* /VD/
O: Ytar Sacrae Scarabeus M: Samantita Sacrae Scarabeus
Ch: Fodorov Helga Ing. M: Bele Peter
*Kookie of Maryons Home* /D/
O: Magical Merlin Yorex M: Frederique of Maryons Home
Ch+M: Hilmerov Mria Ing.
*Maggie Family Song* /VD/
O: Inn Yoki- Go Kappu M: Pique- Nique Sacrae Scarabeus
Ch+M: Dudov Ondrej+ Iveta
*Olivia Dark Luna* /VD/
O: Christopher Dark Luna M: Julie Limelight Joreta
Ch+M: Kyselov Karin
*Paris Hilton Bohemia Platina* /V3/
O: Dee Dee Bakarat M: Society Angel of Padawis
Ch: Dedkov Ingrid Ing. M: Sedlkov Zuzana Ing.
*X Surprise of Bregadoon* /VD/
O: Sweet Magics All Eyes On Me M: Pin Up Girl of Bregadoon
Ch: Meyer Kerstin M: Hilmerov Mria Ing.

Trieda stredn
*Amanda Crystal of the York* /V/
O: Amsher Boy of Golden M: Beggi Crystal of the York
Ch+M: Petrkov Zuzana
*Anastasia El Rosabar* /VD/
O: Country Classic of Joranza M: Intrique Beauty Bohemia Platina
Ch:Sali Rbert M: Prommerov Alena
*Debie Gibson Monastery of la Rabida* /V2, res. CAC/
O: Wizard Monastery of la Rabida M: Twister Monasteryof la Rabida
Ch+M: Strnd Andrej
*Golden Eye of Maryons Home*/ V1, CAC, CC/
O: Magical Merlin Yorex M: Honora Staro f Maryons Home
Ch+M: Hilmerov Mria Ing.
*Goodwill Silver Berry Cassidy* /V3/
O: Gerard of Joranza M: Dahlia of Moonbeam
Ch: Perger Monika M: Kurov Edita
*Gudyork Vanity* /VD/
O: Million Stars Wild Fantasy M: Gudyork Greta Garbo
Ch: Gudernov Eva M: imi Ivan
*Hillary Mandoletti* /VD/
O: OLala Show Sacrae Scarabeus M: Elly Mandoletti
Ch+M: Nagy Frantiek Ing.
*I Love Chiquita Star of Zaphiras * /V/
O: Camparis Dreamweaver M: Black Diamond Star of Zaphiras
Ch: Somkov Denisa M: Gasperov Lucia
*Jacey Sacrae Scarabeus* /VD/
O: Samurai Sacrae Scarabeus M: Grazielle Sacrae Scarabeus
Ch+M: Fodorov Helga Ing.
*Tribute to Queens Ever Guilty* /V4/
O: Tribute to Queens Baby- Taz M: Nicnacks Camparis All Sweet
Ch: Forte Marina M: Nagl Michelle+ Jane

Trieda otvoren
*Butterfly Devilkin Bohemia* /V2, res. CAC/
O: Daniel Yoko Vekdan M: Christa Bl Medvdek
Ch: Adamkov Klra M: Nagl Michelle+ Jane
*Cousin Itt Tutti Frutti* /V/
O: Ukaiali de la Pam Pommeraie M: Inachis lut eka
Ch+M: Skrekov Andrea
*Easy Girl of Blue Ister* /VD/
O: Gerard of Joranza M: Titanic of New Deal
Ch: Kissov + Demn M: Pirkov Mria
*Lola Benyen* /D/
O: Benny Gold Linda M: Evelina Benyen
Ch: Janalkov Martina M: Popp Peter
*Nicolletta Modr Luna* /V/
O: Champion Lafit Bohemia Platina M: Donna Luise Modr Luna
Ch+M: ediv Lvia
*Queenstar Crystal of the York* /V3/
O: Giacomo Crystal of the York M: Beggi Crystal of the York
Ch+M: Petrkov Zuzana
*Tara of Joranza* /V1, CAC, CC, Klubov vaz 2010/
O: Magic Dream de Majodian M: Lets Go of Monjork
Ch: Orbnov Zuzana M: Demeov+ Orbnov
*Xenie of Maryons Home* /V4/
O: Xar Gigolo Yoko Vekdan M: Dominique of Maryons Home
Ch: Hilmerov Mria M: Jchov Tamara

Trieda ampinov
*De Luxe Bohemia Platina* /V2, res. CAC/
O: Germanic Bakarat M: Raxi Angel Candy
Ch+M: Dedkov Ingrid
*Hystery Star of Zaphiras * /V3/
O: Camparis Dreamweaver M: Black Diamond Star of Zaphiras
Ch+M: Somkov Denisa
*Water- Nymph Monastery of la Rabida* /V1, CAC, CC/
O: Power Ranger Monastery of la Rabida M: Querry Monastery of la Rabida
Ch+M: Strnad Andrej
Diskusia(0)
Fotogalria k lnku

alie lnky


9. marca 2013 - 10:44
Dom kultry Dunajsk Lun - Ples priateov psov

29. februra 2012 - 12:23
- Sprva poradcu chovu pre plemeno Yorkshire terrier za rok 2011

18. marca 2011 - 09:40
Slovensko, Vinin - Klubov vstava Vinin

20. februra 2011 - 20:41
Koice - Medzinrodn vstava Koice - EAST CUP 2011

10. jla 2010 - 18:04
- pecilna klubov vstava KOICE

5. jna 2010 - 07:53
NITRA - MVP NITRA

20. mja 2010 - 17:37
- Kontrola dajov!

16. mja 2010 - 08:40
- MVP BRATISLAVA 16.05.2010

15. mja 2010 - 16:40
- MVP BA 15.05.2010

2. mja 2010 - 08:27
Bansk Bystrica 02.05.2010 - Celottna vstava psov Bansk Bystrica
Vyhadvanie
happy dog
Spravodaj 2019/1
Spravodaj 2018/2
Spravodaj 2017/2